Вторник
20.11.2018
Меню

Масове повернення заробітчан в Україну: новий тренд на вітчизняному будівельному ринку

18.10.2018 14:36

Зважаючи на купівельну спроможність, великої різниці в оплатах виконаних робіт на будівельних ринках України та ЄС вже не існує.

"Дуже велика кількість заробітчан, що рік тому просто "ринули" до Європи, нині повертаються і осідають в Україні", – заявив керівник девелоперської компанії Андрій Вавриш.

На сьогодні вона співпрацює з десятками контрагентів та реалізує низку масштабних проектів на вітчизняному будівельному ринку, передає 5 канал. Повернення заробітчан, які колись мігрували у пошуках кращих заробітків за кордоном, каже бізнесмен, на сьогодні вже досить звичне явище.

Проаналізувавши умови роботи, керівник компанії додає: якщо дивитися через призму соціальної спроможності, на сьогодні вже немає великої різниці у тому, що платять за виконану роботу у Європі і в Україні.

"Людина там звісно отримує трошки більшу заробітну платню, але якщо вирахувати витрати на його перебування там, на проживання під час виконання цих контрактних робіт, то залишається значно менша сума. А якщо ще подивитися на гарантії державного захисту, безпеки, соціального захисту, якогось можливо доступу до медицини і так далі, то це все стається досить дорого", – заявив Андрій Вавриш.

За даними соціологічних досліджень, фактично 60% українців у 2015-2017 роках працювали за кордоном нелегально.

Від початку року український ринок праці змінили нові закони. За інформацією Держпраці, за кожного неправомірно влаштованого працівника, на компанію накладуть штраф у розмірі більше 111 тис. гривень. Це виключило і укладання цивільно-правових угод, якими нерідко зловживали вітчизняні забудовники.

24.ua

Реклама
Сожженные машины, палатки, полиция и ультиматум власти: «евробляхи» сделали обещанное, правительственный квартал окружен со всех сторон

0 Просмотров • 20.11.2018 12:12

Погода в Украине на сегодня, 20 ноября (КАРТА)

Сегодня на большинстве территории Украины днем ​​без осадков, только в восточных областях возможен небольшой мокрый снег, сообщает Укргидрометцентр. На дорогах ...

Остановите продажу! Флешмоб против товаров с символикой “ДНР” на Amazon

Об этом написала на своей странице в Facebook и.о. министра здравоохранения Ульяна Супрун, предложив при этом устроить флешмоб. Условия очень простые ...


загрузка...