Мессі через травму вибув на 3 тижні і пропустить Ель Класіко

Мессі через травму вибув на 3 тижні і пропустить Ель Класіко (GlavPost) Капітан Барселони Ліонель Мессі пропустить 3 тижні через перелом руки і не зіграє в матчі проти мадридського Реала 28 жовтня.

Барселона в матчі 9 туру вдома перемогла Севілью (4:2), але головний момент зустрічі стався в 1 таймі.

Головна зірка "блаугранас" Ліонель Мессі невдало приземлився після зіткнення і зазнав травми руки. На 26-й хвилині зустрічі замість аргентинця на поле вийшов Усман Дембеле.

Медики підтвердили, що у Лео перелом руки і він пропустить 3 тижні, передає Marca. Таким чином, форвард не зіграє в Ель Класіко проти Реала, яке відбудеться 28 жовтня на Камп Ноу.

24.ua Капітан Барселони Ліонель Мессі пропустить 3 тижні через перелом руки і не зіграє в матчі проти мадридського Реала 28 жовтня.