Вторник
20.11.2018
Меню

На Одещині загинуло немовля, яке залишили на підвіконні у пологовому будинку

10.07.2018 16:13

У місті Подільськ Одеської області сьогодні померла новонароджена дівчинка. Її знайшли на підвіконні в пологовому будинку.

Про це повідомила прес-служба Подільського відділу поліції в Одеській області.

Зазначається, що лікар міської Подільської лікарні знайшов дитину на підвіконні в будівлі пологового будинку. Немовля було загорнуте в пелюшки та важко дихало. Медики намагалися надати дівчинці необхідну медичну допомогу проводячи реанімаційні заходи, однак врятувати немовля не вдалося.

Наразі в поліції намагаються встановити причини та обставини смерті дитини. Також розшукується жінка, яка залишила дитину на підвіконні. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 3 статті 135 (Залишення у небезпеці) Кримінального кодексу України.

Причину смерті встановить судово-медичний експерт після розтину,
– повідомив начальник Подільського відділу поліції Микола Піщанський.

Правоохоронці звертаються до жителів міста Подільська, Подільського району та сусідніх Окнянського, Балтського, Захарівського районів з проханням повідомляти інформацію про жінок, які мали явні ознаки вагітності, однак наразі новонароджені діти у них відсутні.

Реклама
Баржа с контрабандой сигарет в Одессе: известно, кто может быть причастен к этой схеме

0 Просмотров • 20.11.2018 23:00

Интерпол должен возглавить представитель страны, уважающей права человека – глава МВД Британии

Министр внутренних дел Великобритании Саджид Джавид заявил, что новым руководителем Международной организации уголовной полиции (Интерпола) должен ...

Государство «простит» долги перед банками: кому повезет

Должникам готовы простить все существующие долги лишь бы они были довольны Правительство страны приняло решение аннулировать банковские долги более 600 тысяч ...


загрузка...