На стадіоні "Чорноморець" під час матчу Кубка України пролунав вибух: відео

На стадіоні "Чорноморець" під час матчу Кубка України пролунав вибух: відео (GlavPost) Невідомі фанати кинули вибухові пакети на поле стадіону "Чорноморець", де проходить матч 1/8 фіналу Кубка України – одеські "моряки" приймали полтавську "Ворсклу".

Вибухи прогриміли на 64-й хвилині, одразу після успішного пенальті у ворота "Чорноморця", пише "Думская".

Арбітр зупинив зустріч, але коли дим розсіявся, матч відновився. "Ворскла" перемогла з рахунком 2:1.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24

24.ua Невідомі фанати кинули вибухові пакети на поле стадіону "Чорноморець", де проходить матч 1/8 фіналу Кубка України – одеські "моряки" приймали полтавську "Ворсклу".