Воскресенье
17.02.2019
Меню

«Не зліться на мене, якщо я занадто різкий»: Сенцов написав нового листа з-за грат

21.09.2018 16:26
загрузка...

Український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримують у російській колонії в Лабитнангі, написав нового листа із в’язниці. Бранець Кремля зазначив, що отримує багато листів, проте все одно перебуває у повному інформаційному вакуумі.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала координаторка об’єднання «Жінки Євразії» Тетяна Щур.

За словами активістки, Сенцов написав листа ще 17 вересня. Він складається із двох частин. У першій режисер дає конкретні вказівки колегам щодо постановки фільму за своєю п’єсою «Номери».

Інша частина…Про здоров’я взагалі не пише. В основному пише про те, що йому не вистачає конкретної інформації,
– зазначає Щур.

Сенцов пише, що йому не вистачає не «охів та ахів», які він отримує в 90 відсотках листів, а конкретної інформації про події, які відбуваються в світі навколо українських ув’язнених у російських тюрмах та навколо цілей його голодування.

«Він перебуває у повному інформаційному вакуумі. Телевізор, і той зломався. Тому він не може споглядати навіть, «як Росія мирить Сирію». Закінчилась підписка і на «Нову газету», – розповідає про лист Сенцова активістка.

Також український режисер написав про листи, які отримує від різних людей та попросив вибачити його, якщо він здався комусь занадто різким.

Я отримую достатньо листів, переважно – 10 – 15 на тиждень. Це в основному схоже на якийсь стогін від одноманітного флешмобу, в тому числі й зарубіжного. Не зліться на мене, якщо я занадто різкий. З собою я ще більш жорстокий, повірте. Просто без такого підходу і конкретних цілей не буде, і результатів, а я звик робити все добре… Я звик перемагати,
– процитувала Сенцова російська активістка.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув’язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.

ЯК РОЗГОРТАЮТЬСЯ ПОДІЇ ДОВКОЛА ОЛЕГА СЕНЦОВА:

  • 18 вер 2018 Україна номінувала Сенцова на здобуття Нобелівської премії миру
  • 11 вер 2018 Заповіт Олега Сенцова: стали відомі подробиці
  • 6 вер 2018 Петиція щодо Сенцова на сайті Білого дому зібрала необхідну кількість голосів
  • 5 вер 2018 У Росії вкотре відхилили клопотання матері Сенцова про помилування сина
  • 16 трав 2018 Бранець Кремля Сенцов оголосив голодування
  • 25 серп 2015 Сенцова посадили на 20 років

24.ua

Реклама


Главные новости 17 февраля: новый иск против Супрун, и Трампа выдвинули на Нобелевскую премию

0 Просмотров • 17.02.2019 22:20В Одессе сожгли автомобиль активиста Александра Бабича

Активист не исключает, что поджог может быть местью за общественную деятельность, ведь он боролся против незаконных ...

Путин «забеременел» и стал посмешищем в сети: «Заплыл старикашка»

Источник: PolitekaВ интернет-сети подняли на смех президента России Владимира Путина за его тренировку по дзюдо, на которой он выглядит «беременным» Об ...загрузка...