Ада Роговцева показала свого 31-річного онука, який воює на передовій: "Він там, де має бути"

Ада Роговцева показала свого 31-річного онука, який воює на передовій: "Він там, де має бути" (GlavPost)

Ада Роговцева розповіла, що її онук Олексій Степанков-Ткаченко 26 серпня відсвяткував день народження.Чоловікові виповнися 31 рік. З цієї нагоди зіркова бабуся привітала Олексія зі святом та розповіла, що він служить у лавах ЗСУ і зараз захищає Україну від російських окупантів.

"Він моя радість і моя гордість! Він неймовірно талановитий в усьому! Він вміє і продовжує вчитись любити. І він - не поруч. Він робить свою чоловічу роботу. Він на війні.І мені страшно. І я плачу сьогодні, бо не можу обійняти свого золотого хлопчика, свого дорослого онука в його день народження. Але він там, де має бути!" – написала Ада Роговцева на своїй сторінці у Facebook.

Також Ада Миколаївна поділилася зворушливим знімком з онуком, де вони міцно обіймаються.
Прихильники акторки привітали її зі святом та побажали, щоб Олексій повернувся з війни цілим і неушкодженим: "Хай береже його Господь!", "ангела-охоронця завжди і всюди вашому онуку, пані Адо! Вашої молитви і перемоги! Дай, Боже повернутись живим і здоровим!".

Зазначимо, що раніше Ада Роговцева розповіла, що вся її сім’я долучилась до здобуття перемоги. Рідні зірки серед добровольців і волонтерів.

Читайте також:

Гурт "Антитіла" та Ед Ширан вперше разом та наживо виконали нашумілу 2step у Польщі

Ольга Сумська потрапила в скандал через співпрацю з російським режисером і відповіла хейтерам

Зірка "Кварталу 95" Великий обстібав міноборони РФ за "збитий супутник" та "бавовну" у Росії