Про це він сказав в інтерв’ю виданню “The Guardian”, - пише Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
“Остання інформація, яку ми маємо, що четверту тактичну військову базу перекинули на лівий берег. Решта військ досі там, воюють та ведуть бойові дії з метою прикриття виходу інших”, – зазначив Вадим Скібіцький.
За словами представника воєнної розвідки України, окупанти відступають з другої лінії оборони, на яку їх відкинули українські сили на початку жовтня. Але вони вибудували лінію оборони навколо Херсона – і “час покаже”, чи вирішать вони захищати місто.
Звільнення Херсона
Українські військові 11 листопада 2022 року зайшли до українського Херсона, який ще від березня 2022 року був в окупації. Місцеві жителі радіють поверненню до України та влаштовують масові гуляння просто посеред вулиці. Люди також виходять з державними прапорами на вулиці, щоб привітати українських визволителів.
Зараз у місті немає електрики та зв'язку, бо все все знищили росіяни.
Читайте також:
Перша армія мародерів: у Мережі показали фото знищених і розграбованих будинків зі звільненого півдня
"Ми не холодильна камера": Данілов розповів, чи призупинять ЗСУ деокупацію після звільнення Херсона
З піснями і тостами: звільнення Херсона святкують в інших містах України і навіть за кордоном (відео)
Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Влучання 13 ракет та 36 дронів: у Повітряних силах розкрили деталі російської атаки