"Челсі" переміг у лондонському дербі та перервав чотириматчеву серію без перемог в АПЛ (GlavPost)

В рамках 23-го туру англійської Прем'єр-ліги "Челсі" на домашьному полі переграв "Тоттенгем" - 2:0.

Рахунок матчу на 47-й хвилині класним дальнім ударом відкрив Хакім Зійєх. Через кілька хвилин Тіаго Сілва подвоїв перевагу "синіх", замкнувши подачу Мейсона Маунта зі штрафного.

Команда Томаса Тухеля перервала чотириматчеву серію без перемог у чемпіонаті. "Челсі" залишається на третьому місці, але скоротив відставання від "Манчестер" Сіті до 10 очок.

"Тоттенгем" зазнав першої поразки в Прем'єр-лізі під керівництвом Антоніо Конте. "Шпори" перебувають на сьомій позиції, але мають два матчі в запасі.