День осіннього рівнодення 2023 року: картинки українською мовою, привітання

День осіннього рівнодення 2023 року: картинки українською мовою, привітання (GlavPost)

23 вересня 2023 року буде особлива астрономічна подія, коли тривалість дня та ночі однакова. Хоча це свято і несе дещо сумний настрій, адже ночі поступово стають довшими, а дні коротшими, погода погіршується і природа повертається до зими, однак це важливий період для кожного з нас, коли можна перезапуститися і створити нові звички.З днем осіннього рівнодення: привітання у прозі та віршахДень осіннього рівнодення — це чарівний день, в який потрібно насолоджуватися життя по максимуму. Хочу побажати в цей прекрасний день бути щасливим, здоровим і веселим. Даруй людям посмішку і позитивні емоції!***Осінь з літом розстається,То плаче осінь, то сміється,То раптом дощиком поллє,То раптом сонцем все заллє,День сьогодні дорівнює ночі,Завтра стане він коротшим,Але це завтра, ну а зараз,З рівноденням усіх вас!

***Щиро вітаю з особливим магічним святом - днем осіннього рівнодення від щирого серця хочу побажати в цей гармонійний день отримати від природи правильний душевний баланс і зберегти його на весь рік!

***Плаче дощ з самого ранку,І скидають клени листя.Прийшла осінь нам на ганок,Зігрівають чай і листи.День сьогодні особливий,Бо настало рівнодення.Я бажаю, щоб до тебеПрийшло благословення!

***З Днем осіннього рівнодення! Скоро ніч стрімко почне скорочуватися, тому бажаю тобі гарненько виспатися, побачити солодкий сон про білі яхти і диво-острови! А прокинувшись, бажаю виконати все задумане і втілити сни!

РЕКЛАМА