"Евертон" з автоголом Миколенка пропустив на останніх хвилинах та вилетів з Кубка Англії (відео) (GlavPost)

"Евертон" українського захисника Віталія Миколенка програв "Лутону" в матчі 1/16 фіналу Кубка Англії. Поєдинок на стадіоні "Гудісон Парк" у Ліверпулі завершився з рахунком 1:2.На 39-й хвилині зустрічі гості вийшли вперед завдяки автоголу Миколенка – після подачі з кутового українець у боротьбі із суперником зрізав м'яч у власні ворота.

Таким чином, на перерву "Лутон" пішов за мінімальної переваги в рахунку. Проте на початку другого тайму "іриски" відігралися – Джек Гаррісон забив на 55-й хвилині після передачі Бето.

Здавалося, що все завершиться нічиєю й на команди чекає перегравання. Однак на 90+6-й хвилині Колі Вудроу забив переможний м'яч і вивів "Лутон" до 1/8 фіналу Кубка Англії.Зазначимо, що Миколенко вийшов у стартовому складі "Евертона" та відіграв повний матч.