Калініна в напруженому матчі не зуміла вийти до фіналу турніру в Руані

Калініна в напруженому матчі не зуміла вийти до фіналу турніру в Руані (GlavPost)

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№32 WTA) зупинилася за крок від фіналу турніру WTA 250 у французькому Руані. У півфіналі вона програла польці Магді Лінетт (№60 WTA).Матч тривав 2 години 11 хвилин і закінчився поразкою уродженки Нової Каховки з рахунком 1:6, 6:4, 2:6.Упродовж поєдинку Ангеліна жодного разу не подала навиліт, припустилася 5 подвійних помилок і реалізувала 2 із 7 брейкпойнтів.Зазначимо, що у чвертьфіналі Калініна обіграла росіянку Мірру Андрєєву, яка через повномасштабну війну РФ проти України допущена до змагань лише в нейтральному статусі.Для Калініної це другий програний півфінал цього року. На початку березня вона поступилась китаянці Сію Ван на турнірі WTA 250 в американському Остіні.У фіналі турніру в Руані польська тенісистка зіграє з американкою Слоан Стівенс (№39 WTA), яка в іншому півфіналі перемогла француженку Каролін Гарсію (№23 WTA) з рахунком 6:3, 6:2.Раніше повідомлялося, що українка Марта Костюк перемогла чинну чемпіонку Wimbledon Маркету Вондроушову та вийшла до фіналу турніру WTA 500 у Штутгарті.Читайте також:П'ять українських тенісисток потрапили до основної сітки Roland Garros-2024Збірна України з тенісу розгубила перевагу 2:0 та не зуміла вийти до фіналу Кубка Біллі Джин КінгСкандал під час матчу тенісної збірної України: відомого мецената вигнали з ефіру за російську мову