Після падіння вертольота у Броварах 18 січня четверо друзів-старшокласників взялися допомагати постраждалим та рятувальним службам на місці катастрофи.
Про це самі школярі розповіли в коментарі "Громадському ревізору. Бровари".
Так, броварські школярі відтягували припарковані обабіч дороги автомобілі, щоб звільнити проїзд для пожежників, "швидких" та поліції. Також хлопці допомогли вихованцям дитсадка.
"Заводили в мою квартиру дітей. Ми їм там допомагали, допомогу першу медичну надавали. Потім ми їх заспокоїли, дали цукерок, води. Потім покликали своїх друзів і там відтягували машини", – розповів один зі школярів.
Він додав, що разом з вихованцями дитсадка була їхня вихователька. Вони разом із хлопцями записали імена та прізвища всіх дітей і згодом знайшли їхніх батьків.
"Тут не могли проїхати "швидка" та пожежна. Ми згуртували людей та допомогли відтягти машини від дороги, щоби службові машини могли проїхати", – розповів ще один старшокласник.
В авіакатастрофі загинули всі 9 осіб, що перебували на борту, серед яких голова МВС Денис Монастирський, його заступник та держсекретар.
Всього жертвами трагедії стали 14 людей (серед них – дитина). Ще 25 людей постраждали.
Щодо причин катастрофи, то їх поки ще встановлює слідство. Розглядаються різні версії.
Читайте також:
Новини України
Війна в Україні
Новини України: відео
Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.