"Наша відданість непохитна": Блінкен затвердив виділення Україні зброї та обладнання на $50 млн

"Наша відданість непохитна": Блінкен затвердив виділення Україні зброї та обладнання на $50 млн (GlavPost)

Разом з цією сумою загальна військова допомога США для України складе понад 6,92 млрд дол. від початку повномасштабного вторгнення Росії.Про це повідомили в посольстві США в Україні.

"Українці продовжують стикатися з жорстокістю, яку цього тижня знову підкреслив напад на торговий центр, заповнений цивільними. Вони продовжують боротьбу за свою країну, і Сполучені Штати продовжують підтримувати їх та їхню гідну справу. Ми залишаємось відданими незалежності, безпеці, суверенітету та територіальній цілісності України", – наголосив Блінкен.

"Відповідно до повноважень, делегованих президентом, я ухвалюю наше чотирнадцяте виділення зброї та обладнання із запасів Міністерства оборони США для самооборони України з серпня 2021 року на суму до 50 мільйонів доларів", ­– цитують держсекретаря США в посольстві.

За словами Блінкена, це рішення разом із паралельним оголошенням Міноборони США про виділення 770 млн дол. на зброю й техніку збільшить загальну військову допомогу країни Україні до понад 6,92 млрд дол. "після того, як 24 лютого Росія розпочала своє жорстоке, неспровоковане, повномасштабне вторгнення в Україну".

"Наша відданість українському народу непохитна, і ми – разом з Україною", – резюмував американський держсекретар.

Читайте також:

Новий пакет підтримки від США містить системи NASAMS: Зеленський подякував Байдену

У Пентагоні визнали, що Україна дуже успішно використовує американську зброю

"Є те, що необхідно": Джонсон заявив, що Україна здатна відкинути окупантів, як планує Зеленський

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.