Оборонні підприємства РФ відмовляються ремонтувати пошкоджену техніку окупантів - ГУР

Оборонні підприємства РФ відмовляються ремонтувати пошкоджену техніку окупантів - ГУР (GlavPost)

Конфлікт між військовим керівництвом Росії та директорами оборонних заводів дедалі більше унеможливлює направлення до зони бойових дій нової бойової броньованої техніки.Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

"Доставляючи до ремонтних заводів пошкоджену техніку, окупанти її повністю розкомплектовують, а запчастини та агрегати продають чи обмінюють на алкоголь. До заводів інколи доїжджають лише обгорілі остови БМП та танків. Водночас, директори ремонтних підприємств дали вказівку працівникам не приймати техніку на ремонт. Вони мотивують це відсутністю компонентів та недостатніми сумами коштів, які надходять від військових за вже виконані роботи", - йдеться у повідомленні.

За час повномасштабної війни ЗСУ знешкодили понад 40% боєздатних танків, бойових машин піхоти та бронетранспортерів окупаційних частин лише з Південного військового округу РФ. Їх відновлення потрібно проводити на спеціальних ремонтних підприємствах.

"Врятувати ситуацію командування намагалося за допомогою спеціально створених ремонтних бригад, які мали б відновлювати техніку поблизу зон бойових дій. Проте корупція і жага до наживи серед військового керівництва рф звели цю спробу нанівець", - повідомляє розвідка.

Читайте також:

Морські піхотинці зняли на відео, як "Стугною-П" знищили танк окупантів на Херсонському напрямку

У червні Міноборони передало до ЗСУ близько 100 тисяч бронежилетів: яка ситуація з шоломами та формою

HIMARS, Krab та М777: Резніков розповів, яку іноземну зброю вже опанували та вивчають ЗСУ

Російська військова техніка дійшла до Варшави, але вже як спалений українцями музейний експонат