Переплутав поле з рингом: на Кубку Африки футболіст відправив суперника в нокаут та отримав вилучення (відео) (GlavPost)

В рамках другого туру Кубка африканських націй збірна Гани зіграла внічию з національною командою Габона - 1:1.

Після зустрічі почалася бійка, під час якої ганський нападник Бенджамін Тетте вдарив кулаком форварда з Габона Аарона Бупендзу по обличчю - той звалився на газон, повідомляє Sky Sports.

Тетте вдарив суперника в натовпі інших гравців, тому алжирському судді Лалу Бенбрахаму потрібно було кілька хвилин, щоб визначити, кому вручити червону картку.Зазначимо, що видалений футболіст команди Гани вийшов на заміну у компенсований до другого тайму час, але встиг стати головною дійовою особою матчу.

Конфуз на Кубку Африки: організатори тричі не змогли увімкнути гімн однієї з команд (відео)

Скандал на Кубку Африки: матч з двома передчасними фінальними свистками вимагають переграти

Австралійські телеведучі забули вимкнути мікрофон і в прямому ефірі вилаяли Джоковича (відео)