Постійна тривожність: як собі допомогти?

Постійна тривожність: як собі допомогти? (GlavPost)

Українці зараз переживають важкі часи через війну. Згідно з дослідженнями соціологічної компанії Gradus Research 71% українців відчувають стрес або сильну знервованість. Також, тривога та тривожні стани стають все поширенішими. Стан, коли ми відчуваємо постійне напруження, страх та неспокій і це негативно впливає на наше фізичне та психологічне здоров’я, а також на якість життя.  


РЕКЛАМА

Ознаками тривоги є: 

- постійне напруження та нервозність; 

- чутливість та роздратування без очевидних причин; 

- страх та паніка; 

- сконцентрованість на негативних подіях та очікування негативних наслідків; 

- фізичні симптоми, такі як підвищений пульс, пітливість, головний біль, шлункові проблеми тощо. 

 

Якщо ти помітив(-ла) у себе такі ознаки, можна їх подолати самостійно, дотримуючись здорового способу життя: збалансоване харчування, достатня кількість сну та регулярна фізична активність. Це може бути прогулянка, заняття спортом вдома або у тренажерному залі. Практикуй методи релаксації, такі як медитація, глибоке дихання, йога. Приділяй час своїм хобі та відпочинку. Займайся самопізнанням та розвитком, звертай увагу на свої емоції, навчися керувати ними. 

 

Якщо ж нічого не допомагає - можна знайти психолога, психотерапевта, який може надати необхідну підтримку та допомогти ефективно побороти тривогу. Команда проекту "Сідай, розповідай" подбала про це та створила телеграм-бот пошуку психологів та психотерапевтів, який активно працює вже третій місяць.  

 

Це український продукт для українців, мета якого - дбати про ментальне здоров'я, показати, що звертатися до терапевта, це нормально, а кваліфікованого експерта можна легко знайти всього за 5 хвилин. Як все відбувається? Ти проходиш невеличке опитування, яке містить декілька етапів. На основі твоїх відповідей бот безкоштовно пропонує 6 найліпших перевірених спеціалістів, які працюють саме з твоїм запитом. За 5 хвилин ти отримаєш контакти терапевта, якого обереш. Пам’ятай, ти не наодинці, а звертатися за допомогою до спеціаліста — це нормально! 

 

Переходь за посиланням ➡️ https://t.me/ та зроби крок до свого ментального здоров’я вже сьогодні!

РЕКЛАМА