"Реал" знову спіткнувся в Чемпіонаті Іспанії, Лунін залишився в запасі

"Реал" знову спіткнувся в Чемпіонаті Іспанії, Лунін залишився в запасі (GlavPost)

Мадридський "Реал" зіграв внічию з "Вільярреалом" в гостьовому матчі 10-го туру Ла Ліги. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

"Вершкові" вийшли вперед вже на 2-й хвилині - Маріано Діас замкнув навіс Дані Карвахаля. Однак після перерви "Жовта субмарина" перехопили ініціативу та врятувалася від поразки.

На 76-й хвилині Жерар Морено реалізував пенальті і встановив остаточний рахунок поєдинку.

Український голкіпер Андрій Лунін провів зустріч на лаві запасних, поступившись місцем на полі основному воротарю - бельгійцю Тібо Куртуа.

Зазначимо, що підопічні Зідана вдруге поспіль втратили очки в чемпіонаті. Минулого туру "Королівський клуб" розгромно поступився "Валенсії" (1:4).

"Реал" з 17 очками посідає четверте місце у Примері, "Вільярреал" з 19 очками розташовується на другій позиції.

У наступному турі Чемпіонату Іспанії мадридці 28 листопада приймуть "Алавес", перед цим зігравши в гостях з "Інтером" (25 листопада) в Лізі чемпіонів.

"Вільярреал" 29 листопада на виїзді зустрінеться з лідером Ла Ліги "Реалом Сосьєдад".

Як писав ТСН Проспорт, сьогодні ввечері (21 листопада / 22:00) відбудеться центральний матч звітного туру "Атлетіко" - "Барселона".