Швеція відмовляється від локдауна і змінює стратегію боротьби з COVID-19

Влада Швеції готова ввести локальні карантинні заходи в міру зростання кількості нових випадків коронавірусу. Такий крок є новим підходом до боротьби з вірусом у Швеції, яка вирішила піти своїм шляхом, відмовившись від локдауна.Про це повідомляє Daily Mail.

Нові правила набудуть чинності у Швеції з понеділка. Вони дозволять регіональним органам охорони здоров'я просити громадян уникати громадських місць, таких як торгові центри, музеї, бібліотеки, басейни, концерти та тренажерні зали.

Крім того, громадян можуть попросити триматися подалі від громадського транспорту, або уникати відвідування літніх людей, або інших груп ризику. Правила будуть запропоновані як рекомендації, а не вимоги. Штрафи вводитися не будуть.Раніше головний епідеміолог Швеції Адерс Тегнелл визнав помилковим свій запропонований підхід у боротьбі з коронавірусом. Його стратегія полягала у відмові від самоізоляції та призвела до великої кількості смертей.

Нагадаємо, що єдині обмеження, які діяли у Швеції - це масковий режим, соціальна дистанція та заборона на зібрання більш як 50 осіб.

Джерело: ТСН