SpaceX успішно запустила ракету Falcon 9 із новою партією супутників для "глобального Wi-Fi"

SpaceX успішно запустила ракету Falcon 9 із новою партією супутників для "глобального Wi-Fi" (GlavPost)

Американська компанія SpaceX у вівторок, 4 травня, успішно запустила на орбіту ракету Falcon-9 із черговою партією з 60 супутників Starlink.Про це йдеться на сайті космічного підприємства.

Зазначається, що судно стартувало із космічного центру Кеннеді на мисі Канаверал, що у штаті Флорида, о 15:01 за Східним денним часом (EDT).

Відомо, що через вісім хвилин після старту ракета-носій Falcon 9, яка використовується для запусків вже вдев'яте, успішно приземлилася на платформу Of Course I Still Love You в Атлантичному океані."Підтверджено розгортання 60 супутників Starlink, завершена десята місія SpaceX Starlink в цьому році", - зауважили в SpaceX.

Starlink - проєкт компанії зі створення системи навколоземних супутників для забезпечення жителів Землі високошвидкісним інтернетом. До середини 2020-х років SpaceX планує запустити близько 12 тисяч супутників.

Перші старти пройшли в травні і листопаді 2019 року. Відтоді це вже 26 місія Starlink. Зараз компанія SpaceX є найбільшим супутниковим оператором в світі.

У лютому SpaceX відкрила передзамовлення на свій інтернет-сервіс Starlink у всьому світі.