Співачка Келсі Кімберлін приїхала в Україну, щоб висловити свою підтримку

Співачка Келсі Кімберлін приїхала в Україну, щоб висловити свою підтримку (GlavPost)

Українсько-американська співачка Келсі Кімберлін вирушила в Україну, щоб продемонструвати потужну підтримку країні в цей час страшної війни. Кілька тижнів вона проведе велику гуманітарну роботу та зніме кілька музичних кліпів про вплив війни на громадян України.64cd12158871d.webp

«Кожного дня я бачу звірства, які вчиняються проти України, мені важко і боляче спостерігати за тим, що твориться. Але я розумію, що повинна бути поруч не лише інформаційно, але й фізично. Я хочу обійняти всю країну гігантськими обіймами і сказати всім, що все буде добре. Тож я планую відвідати військових, госпіталь для поранених, центр для біженців, дитячий будинок та притулок для переміщених тварин. Я хочу своїми очима побачити те, що відбувається, і особисто сказати “дякую” тим, хто так відчайдушно бореться за цінності всього цивілізованого світу», – поділилася Келсі.64cd12780f08b.webp

Для інформації:

Келсі Кімберлін – популярна американсько-українська співачка, яка з початку повтомаштабного вторгнення проявила чималу активність на підтримку України. У своїх музичних відео вона закликає людей по всьому світі не замовчувати правду, висловлюватися на підтримку України усіма можливими способами та долучатися до благодійних ініціатив для підтримки громадського населення та ЗСУ. Келсі дала незліченну кількість інтерв'ю на радіо та телебаченні, відверто говорячи про те, що відбувається в Україні. Її музичний кліп про Україну «Spoof I Wonder» отримав понад 350 тисяч переглядів та є в активній ротації на понад 80 радіостанціях світу.

Відео «Ми українці», в якому Келсі звертається до всього цивілізованого світу, отримало чималий відгук як в ЗМІ, так і в соцмережах.

Келсі та її родина в США спонсорували та розмістили принаймні десяток біженців війни. І тепер вона робить наступний крок, особисто відвідуючи Україну.

В Україні Келсі вестиме блог на своїх сторінках у соціальних мережах, а знімальна група документуватиме її подорож. Вона відвідає одні з найтрагічніших місць, зокрема Бучу та Ірпінь, де ворог різав і катував невинних мирних жителів у 2022 році.

Нагадаємо, декілька років тому Келсі вже співпрацювала з українською командою режисерів. Зокрема, співачка записала відео в Львівській опері та показала красу Київщини. У кожній композиції чи відеороботі Келсі намагається підійняти українське питання та заохотити людей активніше долучатися до допомоги Україні.