Стрижки для рідкого та тонкого волосся: що рекомендують експерти

Стрижки для рідкого та тонкого волосся:  що рекомендують експерти (GlavPost)

Власниці рідкого волосся часто страждають від того, що їхні зачіски виглядають без об'єму та прилизаними. Для них важливо підібрати оптимальний варіант стрижки, яка створить ілюзію хоч би мінімального об'єму. Правильно підібрана стрижка може приховати тонке волосся та створити об'ємну зачіску. Через те, що рідке волосся ламке та м'яке, воно погано тримає об'єм. Укладання на такому волоссі, зазвичай, протримається лише у тому випадку, якщо було закріплене засобами з "залізним" рівнем фіксації. Але це лише погіршує ситуацію - у цьому випадку і без того ріденьке волосся стане ще рідше.Найкраща довжина та привальний зріз для тонкого волоссяДля отримання більшого об'єму віддайте перевагу коротшим стрижкам, вони завжди надаватимуть вигляд більш густого та об'ємного волосся. Довге волосся - це гірший варіант з можливих.Яку б ви не вибрали довжину, обирайте лише рівний крайовий зріз, ніякої роботи ножицями для філіровки. Виключно щільні зрізи без тонких пасм, що вибиваються, і волосків, які зроблять зачіску ще більш рідкою. Багатошарові стрижкиВибирайте варіанти багатошарових стрижок. Для їх створення потрібно робити зрізи, міняючи кут і натягнення пасма. Саме таким чином можна надати об'єм волоссю незалежно від довжини. Візуальний ефект об'єму створюється шляхом пасм різної довжини.Власниці тонкого волосся можуть вибрати різні варіанти багатошарових зачісок, які потребують мінімального часу на укладання.

Будь-яка зачіска з накрученими локонами та завитками також допоможе додати легкості та об'єму волоссю.

Французький бобБьюті-експертка Ганіма Абдулла для тонкого волосся рекомендує французький боб. Найпомітніша частина волосся у цій стрижці лежить на вилицях, і це надає більше об'єму його нижній частині. Плюси цієї стрижки для рідкого волосся ще й в тому, що вона не вимагає вирівнювання або укладки зі спеціальними засобами, які ще стоншують волосся. Фішка цієї стрижки на тонке волосся в оригінальному чубку, завдяки чому вона та асоціюється з француженками.

Традиційний класичний бобЦя стрижка надає волоссю густішого і здоровішого вигляду і, на думку експертів, на відміну від сильно текстурованих стрижок, які підкреслюють ламкість і тонкість волосся "є ідеальним вибором для стрижки на всі часи, яка вам ніколи не набридне, на відміну від деяких модніших зачісок. Якщо ви не хочете дуже коротку стрижку, вибирайте довжину на рівні ключиць або близько до них".Стрижка піксіНа думку експертів за тонкого волосся стрижка піксі може сильно виручити. Ця стрижка надає більшого об'єму спереду та допомагає замаскувати шкіру голови, якщо її видно, що часто буває у власниць тонкого та рідкого волосся.

Стрижка з чубчикомНа думку професіоналів, рідке волосся буде мати кращий вигляд, якщо додати чубчик, особливо він буде корисним у випадку, якщо волосся навколо передньої лінії росту втратило густоту. Додавши кілька невидимих шарів на маківці, можна домогтися візуального об'єму навіть на прямому тонкому волоссі. Можна використовувати різні варіації чубчика -- чубчик «шторку», чубчик, зачесаний набік. При зачісуванні чубчика набік слід використовувати нецентральний проділ, щоб у вас було достатньо волосся з обох боків.

Стрижка АврораЦя стрижка також може врятувати жінок з рідким волоссям. Характерна особливість стрижки Аврора - це подовжені пасма на потиличній частині та в скроневій області та короткі на верхівці. Переходи шарів чіткі й різкі, верхівка залишається об'ємна, завдяки чому створюється "шапочка".

Читайте також: Bubble bob - одна з наймодніших зачісок 2023 року Які зачіски не личать жінкам після 40 років: фото