У Туреччині арбітр зупинив матч, щоб футболісти могли перекусити: відео завірусилося в Мережі (GlavPost)

Головний арбітр матчу другої за силою турецької футбольної ліги між "Гіресунспором" і "Кечіоренгюджю" з Анкари призупинив зустріч вже на 11-й хвилині, аби гравці обох команд влаштували перекус.

Справа в тому, що зараз у мусульман Рамадан - піст, який триває місяць (цього року від 12 квітня до 12 травня - прим.). Під час нього не можна їсти і пити воду після світанку і до заходу сонця.

Можливо, тому суддя зупинив матч, коли стало темно. Гравці обох клубів зробити легкий перекус - почали їсти банани, фініки і пити воду.

Відео з цим моментом стало вірусним: вісім тисяч ретвітів і 3,5 мільйона переглядів.Цікаво, що саме після цієї паузи футболісти розмочили нулі на табло. У другому таймі господарі дотиснули суперника і вирвали перемогу - 2:1.

Як раніше писав ТСН Проспорт, під час цієї ж гри кіт увірвався на футбольне поле і став зіркою матчу.