Дата публікації Українця у Москві запідозрили у спробі негласного стеження і запроторили до в’язниці
Опубліковано 08.12.22 20:31
Дата оновлення Українця у Москві запідозрили у спробі негласного стеження і запроторили до в’язниці
Оновлено 31.05.25 20:20
Переглядів статті Українця у Москві запідозрили у спробі негласного стеження і запроторили до в’язниці 1

Українця у Москві запідозрили у спробі негласного стеження і запроторили до в’язниці

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Дорогомиловський районний суд Москви засудив до 3 років колонії суворого режиму громадянина України Олексія Пасічника за придбання GPS-трекера для використання в особистому автомобілі для охоронних потреб.

Про таке рішення суду повідомляють російські пропагандисти.

Проблеми з російським правосуддям в українця почалися у березні 2022 року, після повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну. Пасічника затримала у Москві поліція, висунувши йому спершу звинувачення у порушенні міграційного законодавства та непокорі вимогам поліції.

Після цього проти нього було порушено кримінальну справу, оскільки в його автомобілі виявили GPS-трекер Mini A8. На суді він стверджував, що купив цей прилад за 5 тисяч рублів (майже три тисячі гривень), щоб знайти автомобіль у разі його викрадення. Однак російський суд вирішив, що Пасічник придбав пристрій для негласного стеження.

За статтею 138.1 КК РФ українцеві “впаяли” три роки суворого режиму.

Читайте також:

Щоб було зрозуміло "російському вуху": у РФ вирішили змінити назву посади Путіна

У Росії запроваджують тотальний контроль за військовозобов’язаними - ГУР

Українці можуть позиватися до Європейського суду через дії Росії: покрокова інструкція, як стягнути компенсації