Вторник
19.02.2019
Меню

Новий старий курс: як змінюються політичні обіцянки Тимошенко

21.09.2018 15:24
загрузка...

Новий старий курс: нещодавно Юлія Тимошенко розпочала політичну гонку за президентське крісло. І знову пропонує українському виборцю якусь нову політичну ідею, презентує свій новий економічний курс для України. А тим часом експерти вже давно охрестили її головною популісткою країни і вона впевнено утримує це місце.

А все через те, що її ідеї та заяви постійно змінюються залежно від того, що хоче виборець.

З новою зачіскою, багато жартує та носить окуляри. А ще відмовилась від фірмової коси. Українці Тимошенко пам’ятають із гаслом «Вона працює». А нині вона апелює модерновим словом «блокчейн», яке її електорат може і не знає. Свій новий курс Тимошенко пишно презентувала розпочавши гонку за президентське крісло.

Важко сказати скільки «нових» Тимошенко вже бачив український виборець. Як показує досвід, вона постійно змінює свої політичні погляди і каже те, що виборець хоче від неї почути. Темою офшорів вона ухиляється від чіткої відповіді на одне з питань в програмі. Не дивлячись на те, що саму сім’ю Тимошенко також підозрюють у зберіганні коштів в іноземних країнах.

Нині Юлія Володимирівна виступає проти продажу сільськогосподарської землі.

Земля сьогодні – це останній скарб України. 72% – сільськогосподарська земля. Якщо це продати, то де ж українці будуть взагалі жити?
– заявила Тимошенко.

Тоді як 10 років тому політик думала інакше. Будучи прем’єром, вела переговори з МВФ про створення ринку купівлі-продажу сільгоспугідь.

Нещодавно ж Тимошенко заявила, що хоче для країни європейського майбутнього. Але, не дивлячись на свої так звані європейські погляди, Юлія Володимирівна пропонувала віддати посаду віце-прем’єр-міністра проросійському Віктору Медведчуку ще коли була при владі. Про це нещодавно розповів тодішній президент Віктор Ющенко «Українській правді».

До популізму Тимошенко експерти додають і жагу до недоречного вбрання. Наприклад, у 2014 році Юлія Володимирівна з’явилась на Майдані Незалежності перед активістами в інвалідному візку. Але на той момент на ній були шикарні туфлі на величезних підборах.

Юлія Володимирівна здебільшого робить акцент на спілкуванні з соціально незахищеними верствами населення. Як результат – нещодавно в Києві за ініціативи Тимошенко з’явився «Центр захисту Киян». Допомогу людям пропонують в самому центрі Києва, де орендна плата за утримання офісів чи не найбільша в столиці. До того ж піклування долями виборців не заважає Тимошенко приходити на зустрічі із нужденними в колекційних туфлях Gucci зі шкіри змії за 500 доларів. Цей факт зафіксували журналісти цього літа на Херсонщині.

24.ua

Реклама


С героями парковки борются по-новому: как работают «островки» безопасности

0 Просмотров • 19.02.2019 05:12В Киеве установили “защиту” от героев парковки: помешают законы физики

В Киеве установили столбики для защиты островков безопасности на дорогах, где часто паркуются автомобили. Такую защиту установили сотрудники КП "Центр ...

ФСБ заказала поджог 20 храмов и нападения на священников бывшей УПЦ МП – СБУ

Этот план попал в руки Службы безопасности Украины, и в нем, по словам главы СБУ Василия Грицака, перечисленные почти ...загрузка...