Пятница
14.12.2018
Меню

Новий старий курс: як змінюються політичні обіцянки Тимошенко

21.09.2018 15:24
загрузка...

Новий старий курс: нещодавно Юлія Тимошенко розпочала політичну гонку за президентське крісло. І знову пропонує українському виборцю якусь нову політичну ідею, презентує свій новий економічний курс для України. А тим часом експерти вже давно охрестили її головною популісткою країни і вона впевнено утримує це місце.

А все через те, що її ідеї та заяви постійно змінюються залежно від того, що хоче виборець.

З новою зачіскою, багато жартує та носить окуляри. А ще відмовилась від фірмової коси. Українці Тимошенко пам’ятають із гаслом «Вона працює». А нині вона апелює модерновим словом «блокчейн», яке її електорат може і не знає. Свій новий курс Тимошенко пишно презентувала розпочавши гонку за президентське крісло.

Важко сказати скільки «нових» Тимошенко вже бачив український виборець. Як показує досвід, вона постійно змінює свої політичні погляди і каже те, що виборець хоче від неї почути. Темою офшорів вона ухиляється від чіткої відповіді на одне з питань в програмі. Не дивлячись на те, що саму сім’ю Тимошенко також підозрюють у зберіганні коштів в іноземних країнах.

Нині Юлія Володимирівна виступає проти продажу сільськогосподарської землі.

Земля сьогодні – це останній скарб України. 72% – сільськогосподарська земля. Якщо це продати, то де ж українці будуть взагалі жити?
– заявила Тимошенко.

Тоді як 10 років тому політик думала інакше. Будучи прем’єром, вела переговори з МВФ про створення ринку купівлі-продажу сільгоспугідь.

Нещодавно ж Тимошенко заявила, що хоче для країни європейського майбутнього. Але, не дивлячись на свої так звані європейські погляди, Юлія Володимирівна пропонувала віддати посаду віце-прем’єр-міністра проросійському Віктору Медведчуку ще коли була при владі. Про це нещодавно розповів тодішній президент Віктор Ющенко «Українській правді».

До популізму Тимошенко експерти додають і жагу до недоречного вбрання. Наприклад, у 2014 році Юлія Володимирівна з’явилась на Майдані Незалежності перед активістами в інвалідному візку. Але на той момент на ній були шикарні туфлі на величезних підборах.

Юлія Володимирівна здебільшого робить акцент на спілкуванні з соціально незахищеними верствами населення. Як результат – нещодавно в Києві за ініціативи Тимошенко з’явився «Центр захисту Киян». Допомогу людям пропонують в самому центрі Києва, де орендна плата за утримання офісів чи не найбільша в столиці. До того ж піклування долями виборців не заважає Тимошенко приходити на зустрічі із нужденними в колекційних туфлях Gucci зі шкіри змії за 500 доларів. Цей факт зафіксували журналісти цього літа на Херсонщині.

24.ua

РекламаПогода в Украине на сегодня, 14 декабря (КАРТА)

0 Просмотров • 14.12.2018 07:00Водитель столичной маршрутки со злости протаранил авто копов и кричал «тварь!»

В четверг, 13 декабря, на вул. Драгоманова в Дарницком районе Киева водитель маршрутного автобуса №445 Дарница-Позняки’ехал в полицейский транспортное средство. ...

Охранники Кличко избили ветерана АТО: снимал то, чего не хотел показывать мэр

Несмотря на то, что основным вопросом пленарного заседания Киевсовета, что продолжается на протяжении 13 декабря, во время обсуждений прозвучала кричущая ...загрузка...