Вторник
20.11.2018
Меню

Робота по ночах та без обіду: як в «АТБ» мучать своїх співробітників

10.07.2018 17:25

Власники мережі супермаркетів «АТБ-Маркет» вимотують своїх співробітників нелюдськими умовами праці.

Так, у мережі повно відгуків про жахливі умови роботи в магазині.

Одна з співробітниць розповіла, як в «АТБ» знущаються над працівниками.

«Коли приходиш на роботу, тобі кажуть графік і максимальну зарплату, яку ти можеш отримати. А потім починається: з 12 годин у тебе забирають годину на обід. Реально ти можеш пообідати 30 хв за 12 годин і то тебе можуть смикнути на зал, бо чергу і потрібно на касу. Ти повинен встигати працювати на касі і затарювати свій відділ. Якщо недостача на касі – кладеш зі своєї кишені, якщо плюс – все забирає фірма і ставить собі на прихід», – ділиться українка.

Також в «АТБ» кожен місяць проводять інвентаризацію і після ночі перерахунку людям треба йти на роботу. Якщо ж є недостача більше встановленої суми, то гроші знімуть із зарплат співробітників.

«Через два тижні після інвентаризації – санітарна ніч. Миємо вночі полиці і знову виходимо на роботу. Плюс самі носимо коробки з товаром, тому що вантажників або не вистачає, або він усім потрібен і тобі допомогти не може», – додає вона.

Українка відзначає, що при прийомі на роботу цього ніхто не повідомляє. Тому пропрацювавши в таких важких умовах люди просто звільняються.

Раніше повідомлялося, що в Миколаєві при будівництві «АТБ» знівечили житловий двір.

Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного оцінюється в 208 млн доларів.

В 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Мова йде про мережі магазинів ПУД, що працюють на окупованому півострові після 2014 року.

The post Робота по ночах та без обіду: як в «АТБ» мучать своїх співробітників appeared first on Народна Правда.

Реклама
Керченский мост смещается: опасные участки на снимках из космоса

0 Просмотров • 20.11.2018 20:30

Новые тарифы на тепло и воду: украинцам назвали свежие суммы, волосы дыбом

После скачка цены на голубое топливо на 23,5% на жилищно-коммунальные услуги поднимутся и тарифы. Они будут зависеть не только от ...

В Керчи из-за угрозы взрыва эвакуировали политехнический колледж

В Керчи правоохранителям поступил сигнал о минировании политехнического колледжа, где 17 октября произошел теракт. Из-за новой угрозы людей эвакуировали из ...


загрузка...