Вторник
14.08.2018
Меню

Супрун розвінчала популярний міф про морозиво і біль у горлі

693 Просмотров • 18.07.2018 13:39
загрузка...
Реклама

Більшість людей, коли болить горло, уникають вживання холодних напоїв та морозива, щобне погіршити ситуацію. Та насправді це міф.

Про це розповіла в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

«Пройшли повз холодильник з морозивом, тому що болить горло? Повертайтесь назад і сміливо обирайте улюблений пломбір. Немає причин відмовлятися від холодних ласощів, особливо, в спекотну погоду», – запевнила Супрун.

Зазвичай, коли болить горло, медики рекомендують пити багато теплої рідини, полоскати горло соляним розчином та уникати гострої та кислої їжі.

Та насправді, є ще один спосіб полегшити біль у горлі – і це холодна їжа. Їсти морозиво, коли мучить біль у горлі, також рекомендує одна з найкращих клінік та наукових центрів у світі Клініка Мейо.

Холодне морозиво та заморожені фруктові соки працюють як анестетик, який допомагає заспокоїти запалення та дати тимчасове полегшення болю у горлі.

Холодне стимулює зменшення набряку, тому консервує запальні процеси в горлі. Окрім того, коли є набряк в горлі, дуже важко їсти звичайні продукти. Невелика порція морозива допомагає зменшити біль та полегшує процес ковтання їжі,– додала Супрун.

Важливо, щоб морозиво було натуральним і з мінімальною кількістю добавок, адже шматочки фруктів, шоколаду, горішків та іншого можуть спричинити подразнення.

Їсти морозиво варто дуже повільно, не ковтаючи великі шматки. Опісля – прополощіть горло звичайною водою. Але не зловживайте таким методом лікування, це лише для короткочасного полегшення болю в горлі.

Share This:
Реклама

Чим корисний вітамін D: цікаві факти

224 Просмотров • 14.08.2018 16:17

Яку вуличну їжу категорично не варто споживати влітку

Вулична їжа влітку несе смертельну небезпеку – особливо не варто їсти м'ясних та ...

190 Просмотров • 13.08.2018 17:46

Микропротезирование зубов – высочайшая эстетика с минимальным вмешательством

Микропротезирование зубов – шанс вернуть зубам красоту и белизну. Случается, что эмаль изменила оттенок, надкололась, зуб стерся или стал выпирать. ...

698 Просмотров • 08.08.2018 14:05

...