Пятница
14.12.2018
Меню

Супрун розвінчала популярний міф про морозиво і біль у горлі

18.07.2018 13:39
загрузка...

Більшість людей, коли болить горло, уникають вживання холодних напоїв та морозива, щобне погіршити ситуацію. Та насправді це міф.

Про це розповіла в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

«Пройшли повз холодильник з морозивом, тому що болить горло? Повертайтесь назад і сміливо обирайте улюблений пломбір. Немає причин відмовлятися від холодних ласощів, особливо, в спекотну погоду», – запевнила Супрун.

Зазвичай, коли болить горло, медики рекомендують пити багато теплої рідини, полоскати горло соляним розчином та уникати гострої та кислої їжі.

Та насправді, є ще один спосіб полегшити біль у горлі – і це холодна їжа. Їсти морозиво, коли мучить біль у горлі, також рекомендує одна з найкращих клінік та наукових центрів у світі Клініка Мейо.

Холодне морозиво та заморожені фруктові соки працюють як анестетик, який допомагає заспокоїти запалення та дати тимчасове полегшення болю у горлі.

Холодне стимулює зменшення набряку, тому консервує запальні процеси в горлі. Окрім того, коли є набряк в горлі, дуже важко їсти звичайні продукти. Невелика порція морозива допомагає зменшити біль та полегшує процес ковтання їжі,– додала Супрун.

Важливо, щоб морозиво було натуральним і з мінімальною кількістю добавок, адже шматочки фруктів, шоколаду, горішків та іншого можуть спричинити подразнення.

Їсти морозиво варто дуже повільно, не ковтаючи великі шматки. Опісля – прополощіть горло звичайною водою. Але не зловживайте таким методом лікування, це лише для короткочасного полегшення болю в горлі.

РекламаСоздано инновационное обезболивающее, которое не вызывает зависимости

0 Просмотров • 12.12.2018 20:12Герпес первого и второго типа: как отличить

Вирус простого герпеса (HSV) является одной из самых распространенных инфекций в мире. Частично это связано с тем, что существует два типа ...

Отвечает эксперт: могут ли лампы дневного света компенсировать нехватку витамина D зимой

Нехватка витамина D в организме может привести к серьезным заболеваниям не только детей, но и у взрослых. "Солнечный витамин" играют важную ...загрузка...