Вторник
20.11.2018
Меню

Тиск США на Росію: Волкер розповів про політику Трампа щодо Кремля

19.10.2018 07:56

Нинішня адміністрація президента США реалізовує жорсткий тиск на Росію, а Дональд Трамп особисто затверджує рішення про посилення санкцій відносно Москви через її поведінку.

Про це заявив спеціальний представник США з питань України Курт Волкер під час виступу в четвер у "Атлантичній раді", передає "Укрінформ".

Ця адміністрація запровадила набагато більш жорстку політику відносно Росії, більше на підтримку України, ніж попередня адміністрація,
– наголосив дипломат.

Спецпредставник США підкреслив, що багато хто в Росії досі сподівається, що Трамп має намір змінити нинішню політику Вашингтону щодо Кремля.

"Я можу всіх запевнити, що це неправда", – наголосив Волкер.

Також, американський дипломат зауважив, що президент Трамп особисто затверджував рішення щодо санкцій проти Росії і таким чином вибудував позицію на російському напрямі, яка існує зараз.

"Наша ціль – досягти мирного рішення. Мета полягає не просто в запровадженні санкцій проти Росії, мета в тому, щоб відновити територіальну цілісність і суверенітет України, й забезпечити безпеку для всіх людей в Україні", – додав Волкер.

24.ua

Реклама
Новый год рядом: украинцам напомнили, что еще нужно успеть

0 Просмотров • 20.11.2018 17:48

Как прошла акция протеста «евробляхеров» в 50-ти городах Украины: фото с места событий

50 городов, сотни дорог и даже государственная граница – так с самого утра по всей стране ...

«Банду Януковича — вон! Украина — это Европа!», — годовщина Революции Достоинства, важнейшие дни Майдана

21 ноября Украина вспоминает одно из важнейших событий Революции Достоинства. Хотя Майдан принес немало потерь, человеческих жертв и впоследствии – ...


загрузка...