Вторник
22.01.2019
Меню

Тиск США на Росію: Волкер розповів про політику Трампа щодо Кремля

19.10.2018 07:56
загрузка...

Нинішня адміністрація президента США реалізовує жорсткий тиск на Росію, а Дональд Трамп особисто затверджує рішення про посилення санкцій відносно Москви через її поведінку.

Про це заявив спеціальний представник США з питань України Курт Волкер під час виступу в четвер у "Атлантичній раді", передає "Укрінформ".

Ця адміністрація запровадила набагато більш жорстку політику відносно Росії, більше на підтримку України, ніж попередня адміністрація,
– наголосив дипломат.

Спецпредставник США підкреслив, що багато хто в Росії досі сподівається, що Трамп має намір змінити нинішню політику Вашингтону щодо Кремля.

"Я можу всіх запевнити, що це неправда", – наголосив Волкер.

Також, американський дипломат зауважив, що президент Трамп особисто затверджував рішення щодо санкцій проти Росії і таким чином вибудував позицію на російському напрямі, яка існує зараз.

"Наша ціль – досягти мирного рішення. Мета полягає не просто в запровадженні санкцій проти Росії, мета в тому, щоб відновити територіальну цілісність і суверенітет України, й забезпечити безпеку для всіх людей в Україні", – додав Волкер.

24.ua

РекламаКриса Брауна арестовали в Париже

0 Просмотров • 22.01.2019 15:00Комаровский рассказал, как правильно дышать зимой: «есть риск»

Источник: PolitekaЗнаменитый педиатр доктор Комаровский рассказал о том, какую реальную функцию на улице выполняет шарфик, которым мамы любят кутать своих детей Харьковский ...

Жители Приазовья объединятся ради безопасности женщин

В течение полугода жителям города и района, которые занимаются противодействием гендерному насилию и дискриминации, предлагают наладить связь между собой, чтобы ...загрузка...