Пятница
14.12.2018
Меню

Українські медіа виготовлятимуть більше якісних програм та фільмів

21.09.2018 17:56
загрузка...

Українські медіа виготовлятимуть більше якісних програм та фільмів

За словами фахівців, нині купувати розкручені світові проекти для нас за дорого, та й самих глядачів нині більше цікавлять програми українського виробництва.

«Є стабільно 5% глядацької уваги – це стандартно новинний контент. 5% – це велика цифра на справді. Тому, звісно, я думаю, що новинного або інформаційно-аналітичного, політичного контенту нас чекає дуже багато», – сказав директор Індустріального телевізійного комітету Ігор Коваль.

Наразі канали та студії навіть почали відчувають кадровий голод – бракує сценаристів та фахівців зі створення відео контенту. Сприятиме розвитку медіа і ринок реклами, обсяги якого щороку зростають майже на чверть. Суттєво поповнити бюджети телевізійників також дозволить виборча кампанія.

«Цей рік дасть їм більше можливостей для розвитку, дасть більше можливості з точки зору фінансів, в першу чергу. Як говорили мої колеги, цей бізнес не дуже прибутковий або неприбутковий. І додаткові гроші вплинуть на те, що нові програмні продукти будуть», – зазначив експерт ринку реклами і медіа Андрій Андрющенко.

Телебачення і надалі в Україні зберігатиме лідерські позиції на ринку медіа, тож має всі шанси отримати більші прибутки, зазначають експерти.

24.ua

РекламаГендиректор УНЛ Бочковский: Лотерейный рынок входит в динамичную цифровую эпоху

0 Просмотров • 07.12.2018 12:00Диваны для офиса – комфорт для ваших сотрудников и клиентов в интернет-магазине Маркет Мебели

Современный офис – это не только столы, стулья и шкафы с документами. Это место, где сотрудники проводят по восемь, а ...

Как выбрать новогодние подарки в 2019 году?

Уже совсем скоро наступит новый 2019 год, а значит, самое время поторопиться и отправиться на поиски новогодних подарков для своих ...загрузка...