Воскресенье
17.02.2019
Меню

Українські медіа виготовлятимуть більше якісних програм та фільмів

21.09.2018 17:56
загрузка...

Українські медіа виготовлятимуть більше якісних програм та фільмів

За словами фахівців, нині купувати розкручені світові проекти для нас за дорого, та й самих глядачів нині більше цікавлять програми українського виробництва.

«Є стабільно 5% глядацької уваги – це стандартно новинний контент. 5% – це велика цифра на справді. Тому, звісно, я думаю, що новинного або інформаційно-аналітичного, політичного контенту нас чекає дуже багато», – сказав директор Індустріального телевізійного комітету Ігор Коваль.

Наразі канали та студії навіть почали відчувають кадровий голод – бракує сценаристів та фахівців зі створення відео контенту. Сприятиме розвитку медіа і ринок реклами, обсяги якого щороку зростають майже на чверть. Суттєво поповнити бюджети телевізійників також дозволить виборча кампанія.

«Цей рік дасть їм більше можливостей для розвитку, дасть більше можливості з точки зору фінансів, в першу чергу. Як говорили мої колеги, цей бізнес не дуже прибутковий або неприбутковий. І додаткові гроші вплинуть на те, що нові програмні продукти будуть», – зазначив експерт ринку реклами і медіа Андрій Андрющенко.

Телебачення і надалі в Україні зберігатиме лідерські позиції на ринку медіа, тож має всі шанси отримати більші прибутки, зазначають експерти.

24.ua

Реклама


Аккумуляторный шуруповерт — надежный помощник по выдогной цене

0 Просмотров • 22.01.2019 13:32Sovajewels – украшения, которые не оставят вас равнодушным

Стильные и красивые украшения нравятся всем модницам. Их разнообразие поражает воображение, а различные стилевые решения дают возможность выгодно дополнить любой ...

Характеристики и цену «бюджетного» Galaxy S10 Lite слили в сеть

Инсайдеры сообщили, что смартфон Samsung Galaxy S10 Lite получит флагманское техническое оснащение. Однако, этот девайс будет прямым конкурентом iPhone XR, ...загрузка...