Воскресенье
17.02.2019
Меню

«Укрзалізниця» продовжить рух потяга «Чотирьох столиць» до ще однієї країни Європи

10.08.2018 12:56
загрузка...

Потяг сполученням Київ – Рига планують відправити у перший рейс 28 вересня. Тепер він курсуватиме до столиці Естонії Таллінна.

Про такі наміри компанії повідомив начальник департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення "Укрзалізниці" Олександр Красноштан на своїй сторінці у Facebook.

Довго і з нетерпінням чекав моменту, щоб мати можливість поділитись цією гарною новиною. Нарешті це стало можливим – поїзд, що повинен сполучити Україну, Білорусь та країни Балтії офіційно анонсовано! Попереду ще багато приємного клопоту для того, щоб підготуватись і забезпечити дійсно бездоганний сервіс, але розвиток і рух вперед не спинити! До зустрічі під час подорожі,
– написав Олександр.

У обговоренні заяви на сторінці начальник департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення "Укрзалізниці" він додав, що наразі відбуваються перемовини з Естонією, щодо пасажирського сполучення.

"Так, розмови йдуть. Естонці навіть трохи образились на нас, що ми спочатку планували, а потім не дотягнули до них. Вони зацікавлені дуже. Я мав розмову з президентом їхньої залізниці. Думаю – невдовзі дотягнемо", – зазначив Олександр Красноштан.

Зазначається, що наразі остаточно узгоджується вартість квитків на потяг який за 19 годин дороги побуває у 4 столицях Європи.

Дивіться відео: "Поїзд чотирьох столиць"

24.ua

Реклама


Роскошная живопись древних римлян: как создавали удивительные портреты на дне стеклянных стаканов

0 Просмотров • 17.02.2019 22:24В Украине появится новый международный аэропорт: Омелян раскрыл детали

Украина к осени 2019 года получит еще один аэропорт международного назначения. Международный пункт пропуска будет открыт в региональном аэропорту «Белая ...

Главные новости 17 февраля: новый иск против Супрун, и Трампа выдвинули на Нобелевскую премию

На исполняющую обязанности министра здравоохранения Ульяну Супрун снова подали в суд. Жителей Тернопольщины напугали фейковым сообщением ...загрузка...