Пятница
14.12.2018
Меню

[:ru]Усик попросил поддержки у Крыма и Донбасса перед боем с Бриедисом[:ua]Усик попросив підтримки у Криму та Донбасу перед боєм з Брієдісом[:]

27.01.2018 10:15
загрузка...

[:ru]

Украинский чемпион мира по версии WBO в первом тяжелом весе Александр Усик перед поединком с латвийцем Майрисом Бриедисом, который состоится в рамках полуфинала Всемирной боксерской суперсерии (WBSS), обратился к своим болельщикам со всех уголков Украины.

Соответствующее видео появилось на его официальной Facebook-странице.

«Дорогие друзья! Львов, Киев, Донецк, Симферополь, Черкассы, Чернигов, Ужгород, Черновцы! Я знаю, что вы смотрите мои поединки и поддерживаете меня. Мне ваша поддержка очень нужна! И все, что я делаю, мы делаем это все вместе. Мира, добра, любви. Мир любит сильных «, – отметил Александр в ролике.

Напомним, бой Усик — Бриедис состоится вечером субботы, 27 января, в столице Латвии Риге на одноименной арене. К слову, в последний дуэли взглядов победил украинец.

[:ua]

Український чемпіон світу за версією WBO у першій важкій вазі Олександр Усик перед двобоєм з латвійцем Майрісом Брієдісом, який відбудеться у рамках півфіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS), звернувся до своїх уболівальників з усіх куточків України.

Відповідне відео з’явилося на його офіційній Facebook-сторінці.

«Любі друзі! Львів, Київ, Донецьк, Сімферополь, Черкаси, Чернігів, Ужгород, Чернівці! Я знаю, що ви дивитеся мої поєдинки та підтримуєте мене. Для мене ваша підтримка є дуже потрібною! І все, що я роблю, ми робимо це всі разом. Миру, добра, любові. Світ любить сильних», – зауважив Олександр у ролику.

Нагадаємо, бій Усик – Брієдіс відбудеться увечері суботи, 27 січня, у столиці Латвії Ризі на однойменній арені. До слова, у останній дуелі поглядів переміг українець.

[:]

РекламаМоя золота медаль з солоного смаку поту і крові, – Ільницький про перемогу на «Іграх нескорених»

0 Просмотров • 22.10.2018 13:16Запорізький «Мотор» звільнив головного тренера

Гандбольний клуб "Мотор" звільнив головного тренера Патріка Ромбела. Таке рішення ...

Усик розповів, як віра в Бога врятувала його від смертельної хвороби

Абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик зізнався, що став дуже релігійною ...загрузка...