Вторник
19.02.2019
Меню

В мережі з’явилися фото Samsung Galaxy S10

18.09.2018 11:29
загрузка...

Під час бесіди із китайськими ЗМІ голова мобільного підрозділу Samsung Дон Джин Кох хаявив, що наступний флагман компанії отримає значні зміни у зовнішньому вигляді. Цього варто було очікувати, адже починаючи з Galaxy S6 виробник кардинально змінює дизайн смартфона кожні два покоління. А в мережі вже з’явилися фото майбутньої новинки.

Про це повідомляє Slashleaks.

Судячи з фото, Galaxy S10 отримає максимально тонкі рамки з усіх боків – без вирізів в екрані або висувних конструкцій. Замість цього фронтальна камера розташується прямо під екраном. У звичайному режимі її не буде видно, тільки в додатку камери.

Samsung Galaxy S10
Фото нового Samsung Galaxy S10

Не виключено, що перед нами підробка, але в Samsung має патенти на схожі технології, коли екран може при необхідності ставати прозорим в місцях розташування фронтальної камери і інших датчиків.

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10 матиме фронтальну камеру під дисплеєм

24.ua

Реклама


Сейчас, как никогда, бизнес нуждается в юридической поддержке — Максим Березкин

0 Просмотров • 30.01.2019 17:08Аккумуляторный шуруповерт — надежный помощник по выдогной цене

Дрель шуруповерт аккумуляторная — вещь в хозяйстве крайне необходимая. Она позволят существенно экономить время. Шуруповерт избавляет человека от необходимости закручивать ...

Sovajewels – украшения, которые не оставят вас равнодушным

Стильные и красивые украшения нравятся всем модницам. Их разнообразие поражает воображение, а различные стилевые решения дают возможность выгодно дополнить любой ...загрузка...