Воскресенье
17.02.2019
Меню

Від яких хвороб не захищають вітамінні добавки: відповідь вчених

11.07.2018 17:00
загрузка...

 Науковці в США встановили, що вітамінні та мінеральні добавки не знижують ризик серцево-судинних хвороб і не впливають на здоров’я серця.

До такого висновку прийшли дослідники з Університету Джонса Хопкінса, робота яких опублікована в журналі Circulation: Cardiovascular Quality and Outcomes.

Вчені провели аналіз досліджень у період з 1970 по 2016 рік Для цього відібрали 18 статей, які містять дані про зв’язок між розвитком серцево-судинних захворювань та вживанням добавок, до складу яких входили як мінімум три види вітамінів або мінеральних речовин.

Таким чином, у дослідженні взяли участь понад двох мільйонів людей, середній вік яких становив 58 років. Дослідники не знайшли залежності між прийманням добавок і зниженням смертності від серцево-судинних захворювань всіх типів.

Вітаміни незначно зменшували ймовірність розвитку коронарної недостатності, але ніяк не впливали на ризик інсультів.

У рідкісних випадках (наприклад, у деяких літніх пацієнтів) регулярне приймання добавок міг трохи збільшити ймовірність розвитку хвороб серця.

 

Реклама


Почему больным становится хуже по ночам: врачи рассказали о «подставе» организма

0 Просмотров • 17.02.2019 15:48Почему больным становится хуже по ночам: врачи рассказал о «подставе» организма

Люди проводят во сне треть жизни. Сон нужен для отдыха и переработки полученной днем информации. Но именно в это время ...

Как распознать психические отклонения у детей: обратите внимание на зубы

Ученые утверждают, что зубы могут «предупредить» риск психических расстройств: депрессии, тревожности, биполярного расстройства и шизофрении. Психиатр в больнице общего профиля штата ...загрузка...