Вторник
20.11.2018
Меню

Від яких хвороб не захищають вітамінні добавки: відповідь вчених

11.07.2018 17:00

 Науковці в США встановили, що вітамінні та мінеральні добавки не знижують ризик серцево-судинних хвороб і не впливають на здоров’я серця.

До такого висновку прийшли дослідники з Університету Джонса Хопкінса, робота яких опублікована в журналі Circulation: Cardiovascular Quality and Outcomes.

Вчені провели аналіз досліджень у період з 1970 по 2016 рік Для цього відібрали 18 статей, які містять дані про зв’язок між розвитком серцево-судинних захворювань та вживанням добавок, до складу яких входили як мінімум три види вітамінів або мінеральних речовин.

Таким чином, у дослідженні взяли участь понад двох мільйонів людей, середній вік яких становив 58 років. Дослідники не знайшли залежності між прийманням добавок і зниженням смертності від серцево-судинних захворювань всіх типів.

Вітаміни незначно зменшували ймовірність розвитку коронарної недостатності, але ніяк не впливали на ризик інсультів.

У рідкісних випадках (наприклад, у деяких літніх пацієнтів) регулярне приймання добавок міг трохи збільшити ймовірність розвитку хвороб серця.

 

Реклама
Киртан Крийя: простой способ профилактики слабоумия

0 Просмотров • 20.11.2018 05:24

Носки не спасают, одеяло не согревает: когда ваши холодные ноги говорят о проблемах

Чтобы согреться в холодную погоду нужно выпить чай и укутаться в что-то теплое. Таким образом ваше тело быстро возвращается к ...

А мы думали, вредно: ученые рассказали, какие продукты подарят вечную молодость

Наверное, нет такого молодого человека, который бы не боялся старости, и не думал бы с ужасом о том, когда она ...


загрузка...