"Ювентус" обіграв на виїзді "Валенсію" після вилучення Роналду

"Ювентус" обіграв на виїзді "Валенсію" після вилучення Роналду (GlavPost) У матчі між "Валенсією" та "Ювентусом" було призначено три пенальті, а вже на 29-ій хвилині арбітр матчу Фелікс Брих вилучив з поля Кріштіану Роналду. Офіційна версія вилучення Роналду – неспортивна поведінка.

Валенсія – Ювентус 0:2
Голи: П'яніч, 45 (пен), 50 (пен)
Нереалізований пенальті: Парехо, 90+7 (Валенсія)
Вилучення: Роналду, 29 (Ювентус)

Попри те, що "Ювентус" грав у меншості, а до цього на 23-ій хвилині головний тренер "старої сеньйори" Аллегрі був змушений провести заміну (травмований Хедіра не міг продовжити гру), саме італійська команда у підсумку святкувала перемогу.

Спочатку на 45-ій хвилині у ворота "Валенсії" було призначено пенальті ха фол Парехо. Удар з позначки чітко реалізував П'яніч. Голкіпер Нето вгадав напрям удару, але до м'яча не дотягнувся.

Згодом Фелікс Брих ще двічі призначатиме пенальті у цій зустрічі. На 51-ій хвилині все той же П'яніч подвоїть перевагу своєї команди з 11-метрвоої позначки.

Натомість свій шанс забити з пенальті у цьому матчі гравці "Валенсії" не використають. На 7-ій доданій хвилині зустрічі Парехо не зуміє переграти Щенсни з позначки.

"Ювентус" перемагає і у наступному матчі вдома прийматиме "Янг Бойз". Роналду участь у цьому матчі через дискваліфікацію приймати не буде. "Валенсія" ж відправиться на гру проти "Манчестер Юнайтед".

24.ua У матчі між "Валенсією" та "Ювентусом" було призначено три пенальті, а вже на 29-ій хвилині арбітр матчу Фелікс Брих вилучив з поля Кріштіану Роналду. Офіційна версія вилучення Роналду – неспортивна поведінка.

Валенсія – Ювентус 0:2Голи: П'яніч, 45 (пен), 50 (пен)Нереалізований пенальті: Парехо, 90+7 (Валенсія)Вилучення: Роналду, 29 (Ювентус)