Вторник
22.01.2019
Меню

[:ru]Жано Рено приехал в гости к Порошенко[:ua]Жано Рено завітав у гості до Порошенка: фото[:]

16.03.2018 15:59
загрузка...

[:ru]

Президет Петр Порошенко провел личную встречу с известным французским актером Жаном Рено.

Об этом глава государства сообщил на своей странице в Facebook.

«Очень рад личной встрече с Жаном Рено – одним из самых любимых французских актеров как для меня, так и для миллионов украинцев», – говорится в сообщении.

Президент выразил уверенность, что украино-французский фильм «Последний шаг», в котором снимается Жан Рено, будет очень успешным для украинского кинематографа.

К тому же, участие Жана Рено станет хорошей рекламой для Украины: все должны знать, что именно в нашей стране сегодня стоит снимать кино,
– отметил Порошенко.

Напомним, в конце февраля в Украину приехал всемирно известный французский актер Жан Рено. Он прибыл в Карпаты, где должны снимать украино-французский фильм «Последний шаг», в котором Рено играет главную роль.

Глава Госкино Филипп Ильенко добавил, что сотрудничество с Жаном Рено – это свидетельство того, что уровень украинских профессионалов признают коллеги в целом мире.

 [:ua]

Президет Петро Порошенко провів особисту зустріч з відомим французьким актором Жаном Рено.

Про це глава держави повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Дуже радий особистій зустрічі з Жаном Рено – одним з найулюбленіших французьких акторів як для мене, так і для мільйонів українців», – йдеться у повідомленні.

Президент висловив певність, що україно-французький фільм «Останній крок», у якому знімається Жан Рено, буде дуже успішним для українського кінематографа.

До того ж, участь Жана Рено стане гарною рекламою для України: всі повинні знати, що саме в нашій країні сьогодні варто знімати кіно,
– зазначив Порошенко.

Нагадаємо, наприкінці лютого до України приїхав всесвітньо відомий французький актор Жан Рено. Він прибув у Карпати. Де мають знімати україно-французький фільм «Останній крок», де Рено грає головну роль.

Очільник Держкіно Пилип Іллєнко додав, що співпраця з Жаном Рено – це свідчення того, що рівень українських професіоналів визнають колеги у цілому світі.

[:]

РекламаФільми на Хелловін – ТОП 13 жахів, від яких мороз по шкірі

0 Просмотров • 31.10.2018 23:07Найкращі серіали 2018, які варто подивитися у листопаді

Найкрутіші серіали листопада 2018 не залишать байдужими фанатів трилерів, драми та комедій. Повернення додому Оригінальна назва: Homecoming Жанр: драма Країна: США Режисер: Сем Есмейл У головних ...

Ні копійки для Джолі: актор Бред Пітт несподівано склав заповіт

Голлівудський актор Бред Пітт у 54 роки задумався про смерть. Знаменитість склав заповіт, ...загрузка...