Дата публікації На Черкащині поглумилися над могилою відомого вченого
Опубліковано 25.05.19 16:19
Дата оновлення На Черкащині поглумилися над могилою відомого вченого
Оновлено 31.05.25 14:58
Переглядів статті На Черкащині поглумилися над могилою відомого вченого 4

На Черкащині поглумилися над могилою відомого вченого

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

На цвинтарі у Звенигородці (районний центр Черкаської області) невідомі вандали сплюндрували дубовий хрест на могилі педагога та літератора Юхима Кримського (1838-1915) – батька українського мовознавця, історика культури та письменника Агатангела Кримського.

Це сталося перед поминальними днями, але публічного розголосу набуло лише зараз. Місце поховання Юхима Кримського встановив краєзнавець Володимир Хоменко.

Там було встановлено дубовий хрест із табличкою, що містила світлину та ім’я небіжчика. Вандали пошкодили іменну табличку.

«Фонд Сприяння батьківщині Тараса Шевченка» вже розпочав переговори з майстрами щодо реставраційних робіт на могилі.