Окупанти на Київщині влучили в енергетичний об’єкт і пошкодили багато цивільних об'єктів: деталі

Київська область від ночі 26 січня потерпає від атак РФ - атака дронів зранку змінилася ракетними ударами. Є влучання в енергетичний об’єкт і пошкодження цивільної інфраструктури.

Про це інформує Київська обласна військова адміністрація.

Сили ППО відпрацювали гідно і на щастя, минулося без жертв та постраждалих. Втім, внаслідок атак окупантів пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури, приватні будинки і багатоповерхівки, автівки жителів у деяких районах області.

"Переважно - це вибиті вікна, ушкоджені дахи та фасад. На місцях працюють усі необхідні екстрені служби. Наслідки масованих атак встановлюються. Також є влучання в енергетичний об’єкт", - сказано в повідомленні.

Наразі в області застосовані екстрені відключення електроенергії. Графіки вимкнень на цей час не діють.

Раніше у поліції показали фото уламків ворожої ракети на Київщині.

Втім, сталося влучання ракети в нежитлову забудову в Голосіївському районі.

Попередньо, внаслідок ракетного терору росіян загинув 55-річний чоловік. Ще двоє осіб постраждали.

Читайте також:

Новини України

Війна в Україні

Новини України: відео