
Українські тенісистки Людмила і Надія Кіченок пробилися у півфінал турніру в Сан-Хосе.
У чвертьфіналі вони обіграли російський дует Анна Блынкова / Натела Дзаламідзе - 1:6, 6:2, 10:6. На вирішальному тай-брейку наші тенісистки зробили чотири "міні-брейк", що дозволило їм перемогти.
У півфіналі суперницями сестер будуть або другі сіяні – румунка Міхаела Бузарнеску і британка Хізер Уотсон, або Йоханна Конта з Великобританії і Чжань Шуай з Китаю.
Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24
24.ua
Українські тенісистки Людмила і Надія Кіченок пробилися у півфінал турніру в Сан-Хосе.
У чвертьфіналі вони обіграли російський дует Анна Блынкова / Натела Дзаламідзе - 1:6, 6:2, 10:6. На вирішальному тай-брейку наші тенісистки зробили чотири "міні-брейк", що дозволило їм перемогти.
У півфіналі суперницями сестер будуть або другі сіяні – румунка Міхаела Бузарнеску і британка Хізер Уотсон, або Йоханна Конта з Великобританії і Чжань Шуай з Китаю.
Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24
24.ua
Масові затримки поїздів з Польщі: в «Укрзалізниці» пояснили причину
Як виростити ідеальні огірки: Поради та секрети