Збої в постачанні вакцини проти коронавірусу британсько-шведської компанії AstraZeneca викликані її двомісячним відставанням від графіка виробництва.
Про це заяви л глава компанії Паскаль Соріо, — пише Soir.
"У нас зберігаються проблеми на рівні виробництва основного компонента вакцини, який в континентальній Європі виробляється на заводах в Нідерландах і Бельгії. Ми вважаємо, що ми знайшли розв'язання цих проблем, але у нас зберігається відставання на два місяці від графіка", — повідомив він.
За його словами, компанія в лютому зможе поставити в країни ЄС вакцину.
В кінці минулого тижня AstraZeneca повідомила Єврокомісію про скорочення запланованих постачань в першому кварталі за попереднім замовленням ЄС на 60%.
Він також категорично відкинув звинувачення з боку ряду європейських ЗМІ та політиків, що його компанія скоротила постачання в ЄС, продаючи вакцину в інші країни за більш вигідними цінами. Призначена для Євросоюзу вакцина не йде до Великобританії, де у AstraZeneca налагоджена власний ланцюжок виробництва.
Читайте також:
Ісландія почала видавати громадянам перші "паспорта" про вакцинацію від коронавірус а.
Джерело: ТСН