У Туреччині зареєстрували рекордний добовий приріст смертей від коронавірусу

У Туреччині в неділю, 18 квітня, зафіксували 318 пов'язаних із COVID-19 летальних випадків, що є найвищим добовим приростом смертей в країні від початку пандемії.

Про це із посиланням на турецьке Міністерство охорони здоров'я повідомляє The Associated Press.

Зазначається, що загальна кількість пацієнтів, які померли від ускладнень коронавірусу зросла до 35 926 осіб.

Окрім того, наявність SARS-CoV-2 підтвердили іще 55 802 турків. Отже, загальне число випадків захворювання на COVID-19 у Туреччині наблизилося до 4,3 мільйона.

Найвищий рівень інфікування нині фіксують у північно-західній провінції Чанаккале, де рівень інцидентності становить 962,98 випадку на 100 тисяч населення.

Як розповів в суботу президент країни Реджеп Тайїп Ердоган, у Туреччині з населенням майже 84 мільйони осіб ввели 20 мільйонів доз вакцини від COVID-19.

Ринки, продуктові магазини, овочеві та м'ясні лавки, а також крамниці з сушеними горіхами і фруктами будуть відкриті від 10:00 до 17:00. У вихідні також дозволена робота пекарень.

Протягом священного для мусульман місяця Рамадан (піст), який триватиме до 12 травня, у Туреччині діятиме локдаун, а ресторани і кафе продаватимуть їжу лише на виніс. У цей період будуть заборонені сухури та іфтари (спільні традиційні вечірні та ранкові розговіння).

Окрім того, у перші два тижні Рамадану комендантська година діятиме з 19:00 до 05:00, а жителі країни тимчасово не зможуть подорожувати між містами.