Продовження тиску на варварський режим Путіна: новий британський прем’єр підкреслив солідарність з Україною

Новий прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак у телефонній розмові з президентом України Володимиром Зеленським заявив про непохитну підтримку української держави.

Про це пише пресслужба глави британського уряду.

«Прем'єр-міністр сказав, що підтримка України з боку Великої Британії за його прем'єрства буде такою ж сильною, як і будь-коли, і президент Зеленський може розраховувати на те, що британський уряд і надалі виявлятиме солідарність з Україною», - йдеться в повідомленні.

Він також підкреслив необхідність роботи МАГАТЕ в Україні заради ядерної безпеки та прозорості, а також для спростування дезінформацій.

«Обидва лідери погодилися з необхідністю продовження тиску на варварський режим Путіна шляхом продовження економічних санкцій», - повідомляє пресслужба британського лідера.

Прем'єр-міністр подякував українському президенту за привітання з призначенням та сподівається, що вони незабаром зустрінуться особисто.

Зауважимо, що останній став 57-м і наймолодшим прем’єр-міністром Великої Британії після того, як Ліз Трасс пішла з посади після менше ніж двох місяців від моменту її обрання очільницею уряду країни.

У першій промові він заявив, що розв’язана російським президентом Володимиром Путіним війна в Україні призвела до дестабілізації енергетичних ринків та ланцюгів постачань у всьому світі.

Читайте також:

Трасс офіційно склала прем'єрські повноваження: в останній промові закликала підтримувати Україну

Борис Джонсон планує подальшу співпрацю з союзниками щодо допомоги Україні - Financial Times

Україна може отримувати від ЄС щомісяця по 1,5 млрд євро до закінчення війни: заява фон дер Ляєн

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.