Дата публікації Столтенберг оголосив, що НАТО надасть Україні засоби для боротьби з дронами-камікадзе
Опубліковано 13.10.22 19:17
Дата оновлення Столтенберг оголосив, що НАТО надасть Україні засоби для боротьби з дронами-камікадзе
Оновлено 31.05.25 20:16
Переглядів статті Столтенберг оголосив, що НАТО надасть Україні засоби для боротьби з дронами-камікадзе 1

Столтенберг оголосив, що НАТО надасть Україні засоби для боротьби з дронами-камікадзе

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив 13 жовтня, що Україна отримає від Альянсу засоби для боротьби з безпілотниками, аби захистити від російських атак цивільну інфраструктуру.

Про це Столтенберг оголосив після міністерської зустрічі країн-членів Альянсу у Брюсселі, повідомляє "Європейська правда".

Генсек Альянсу також нагадав, що в межах комплексного пакету допомоги від НАТО Україна отримуватиме пальне, зимову військову форму та медикаменти.

"Як складову цього пакету НАТО також оперативно надасть Україні протидронні засоби із сотнями пристроїв для глушіння безпілотників, які можуть допомогти звести нанівець ефективність російських та іранських дронів, і захистити українське населення та інфраструктуру", – розповів Столтенберг.

Він анонсував, що в довгостроковій перспективі НАТО допоможе Україні перейти з радянського на сучасне натівське озброєння.

Так, надати Україні системи ППО пообіцяли у США. Міністр оборони країни Ллойд Остін пообіцяв зробити це настільки швидко, наскільки можливо.

Читайте також:

Ізраїль надає Україні дані своєї розвідки про іранські дрони та позиції росіян — NYT

Естонія схвалила новий пакет військової допомоги Україні: що до нього увійде

Велика Британія надасть Україні ракети для зенітно-ракетних комплексів NASAMS - Бен Воллес

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.