
Міністерство соціальної політики підготувало законопроект, який передбачає звільнити від відповідальності працівників, які не виходили на роботу.
Про це йдеться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".
Цей законопроект буде стосуватися лише тих, кому затримали зарплату більше, ніж на 15 днів.
Крім того сказано, що працедавець буде зобов'язаний виплатити мінімум дві третини окладу за період "прогулів". А на затриману платню пропонується нараховувати пеню – мінімум 18%.
24.ua
Міністерство соціальної політики підготувало законопроект, який передбачає звільнити від відповідальності працівників, які не виходили на роботу.
Про це йдеться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".
Цей законопроект буде стосуватися лише тих, кому затримали зарплату більше, ніж на 15 днів.
Крім того сказано, що працедавець буде зобов'язаний виплатити мінімум дві третини окладу за період "прогулів". А на затриману платню пропонується нараховувати пеню – мінімум 18%.
24.ua
Масові затримки поїздів з Польщі: в «Укрзалізниці» пояснили причину
Як виростити ідеальні огірки: Поради та секрети