Український журналіст і блогер Володимир Золкін, який бере інтерв'ю в полонених окупантів, поговорив з черговим загарбником.
Окупант Денис Колесов з Липецької області, 1990 року народження, розповів, що його забрали до армії на другий день після оголошення мобілізації.
Увагу глядачів привернув той факт, що мати росіянина, до якої додзвонився журналіст і хотів дати поговорити з сином, нагрубіянила Золкіну, пославши його "в ж**у".
Мати окупанта не повірила, що її син перебуває у полоні і заявила, що "вчора з ним розмовляла". Сам загарбник відповів, що такого не було.
"Тому що ви з України всіх "розводите", це нам давно відомо. Ваша фашистська країна. Ви з нахабною мордою. Зараз поїду у військомат і все дізнаюся. Пішли ви ж**у", – сказала росіянка і кинула трубку.
Після цього журналіст відправив їй відеоповідомлення з полоненим, який підтвердив, що перебуває у полоні. Мати відео передивилася, але не відповіла.Раніше Володимир Золкін показав матір окупанта, яка не зрозуміла, що її син у полоні, і емоційно відреагувала на цю інформацію.
Читайте також:
Звільнені з полону військові РФ своїми відповідями вщент розбили російську пропаганду (відео)
"Пощастило, виграли джекпот": на Харківщині ЗСУ взяли в полон "мобіків", які встигли повоювати 2 дні (відео)
"Ваш син - вбивця" - "Я підтримую спецоперацію": істерика "ватних" матері і сестри окупанта (відео)
Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Українцям перерахували пенсії по інвалідності 3 групи: хто з 1 травня отримає більше
Як виростити ідеальні огірки: Поради та секрети