Дата публікації Вночі над Дніпропетровщиною збили п'ять іранських дронів "Shahed"
Опубліковано 15.10.22 10:47
Дата оновлення Вночі над Дніпропетровщиною збили п'ять іранських дронів "Shahed"
Оновлено 31.05.25 20:17
Переглядів статті Вночі над Дніпропетровщиною збили п'ять іранських дронів "Shahed" 6

Вночі над Дніпропетровщиною збили п'ять іранських дронів "Shahed"

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

У ніч проти 15 жовтня Повітряні сили збили над Дніпропетровською областю п’ять іранських дронів-камікадзе "Shahed-136".

Про це повідомив голова ОВА Валентин Резніченко.

За його словами, три безпілотники збили над Криворізьким районом, два дрони - над Нікопольським.

"Вдале нічне полювання наших захисників неба", - написав він.

Своєю чергою, у Повітряних силах повідомили про ліквідацію шести ворожих безпілотників, а також одного гелікоптера.

"Опівночі протиповітряною обороною Повітряних Сил знищено сім повітряних цілей. Дві – на півдні країни: дрон-камікадзе "Shahed-136" та ударний вертоліт. На східному напрямку знищено ще п’ять іранських дронів-камікадзе", - повідомили у пресслужбі.

Іранські дрони на озброєнні РФ

Тегеран доправив до Російської Федерації від 300 до кількох тисяч іранських дронів-камікадзе. Переважно безпілотники сконцентровані на окупованому півдні України.

Протягом останнього тижня російська армія активно застосовує дрони іранського виробництва. Зокрема, безпілотники завдали ударів у Білій Церкві, Запоріжжі, Харкові, у Вінницькій області. Саме через застосування БпЛА повітряні тривоги в Україні можуть тривати довше. Річ у тому, що дрони-камікадзе довго летять та можуть змінювати свій маршрут.

Тим часом генсек НАТО Єнс Столтенберг пообіцяв, що Україна отримає від Альянсу засоби для боротьби з безпілотниками. Йдеться про протидронні засоби із сотнями пристроїв для глушіння дронів.

Читайте також:

Ракетний удар по Київщині: окупанти влучили в об'єкт енергетичної інфраструктури

У Мелітополі пролунали вибухи: Федоров розповів про "бавовну"

Росіяни атакували Дніпропетровщину з "Градів", "Ураганів" і артилерії: є поранені