У Дніпрі патрульна поліція отримала виклик про хуліганство. На місці правоохоронці вжахнулися від побаченого - п'ятеро дітей зростають у нелюдських умовах.
Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Дніпропетровської області.
У середу, 25 листопада, до патрульної поліції звернулися діти 9, 11, 13, 14 і 7 років, які проживають на вулиці Мостова. Вони повідомили, що з них знущалася співмешканка їхнього дядька. Вона перебувала у стані алкогольного сп'яніння, ображала їх та приставала.
Патрульні виявили, що у будинку мешкають дві родини: жінка з 5 дітьми та її брат зі співмешканкою. Правоохоронці склали на хуліганку адміністративний протокол.
Але найбільше вразило патрульних, те, що діти проживають у нелюдських умовах. Будинок повністю завлений сміттям, їжі немає, а батьки, за словами дітей, поїхали відпочивати.
Поліцейські зателефонували батькам дітей та склали на них протокол за невиконання батьківських обов'язків. Також правоохоронці повідомили про подію в ювенальну превенцію.
Нагадаємо, що три доби просто неба разом з батьками прожив дев`ятирічний хлопчик в Одесі. Дорослі втратили роботу, тому не мали чим платити за орендоване житло.
Джерело: ТСН