У Мережі з'явилася інформація, що власників генераторів з високим рівнем шуму можуть оштрафувати.Своєю чергою у МОЗ запевнили, що власникам генераторів не загрожує штраф за перевищення допустимого рівня шуму.Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Чи будуть штрафувати українці за шум від генератора: в уряді відповіли
Читайте також:
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження