Дата публікації Джонсон приїздив до України, аби представити Зеленському новий пакет фінансової та військової допомоги
Опубліковано 09.04.22 19:17
Дата оновлення Джонсон приїздив до України, аби представити Зеленському новий пакет фінансової та військової допомоги
Оновлено 31.05.25 20:04
Переглядів статті Джонсон приїздив до України, аби представити Зеленському новий пакет фінансової та військової допомоги 2

Джонсон приїздив до України, аби представити Зеленському новий пакет фінансової та військової допомоги

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, який сьогодні, 9 квітня, неочікувано прибув до Києва, представив Зеленському пропозиції щодо військової допомоги.

Про це пише BBC.

Зазначається, що Джонсон прибув до України, аби особисто поспілкуватись з президентом Зеленським та висловити свою солідарність.

"Прем’єр-міністр поїхав в Україну, аби зустрітися з президентом Зеленським особисто на знак солідарності з українським народом. Вони обговорять довгострокову підтримку України з боку Великої Британії, а прем’єр-міністр представить новий пакет фінансової та військової допомоги", — повідомив речник Джонсона.

Крім того, з офіційними візитами напередодні до Києва приїжджали одразу кілька політиків Європи. Серед них і президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, яка передала президенту Зеленському опитувальник, заповнення якого є необхідним кроком для надання Україні статусу кандидата в Європейський Союз.

Читайте також:

"Звірства жахнули світ": Джонсон закликав росіян поширювати інформацію про злочини військ РФ в Україні

Джонсон закликав негайно надати Україні протикорабельні ракети, аби захистити Одесу – The Times

Зеленський і Джонсон обговорили оборонну підтримку і післявоєнні гарантії безпеки