Дата публікації Озброєння з нового пакету допомоги від США дозволяє вражати цілі в Криму — Пентагон
Опубліковано 05.10.22 01:31
Дата оновлення Озброєння з нового пакету допомоги від США дозволяє вражати цілі в Криму — Пентагон
Оновлено 31.05.25 20:16
Переглядів статті Озброєння з нового пакету допомоги від США дозволяє вражати цілі в Криму — Пентагон 4

Озброєння з нового пакету допомоги від США дозволяє вражати цілі в Криму — Пентагон

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Заступниця помічника міністра оборони США у справах Росії, України та Євразії Лора Купер повідомила, що надані США реактивні системи залпового вогню HIMARS та боєприпаси до них дозволяють українським військовим вражати цілі, зокрема в Криму.

Про це вона говорила на брифінгу, який транслювався на на YouTube-каналі PBS NewsHour.

"Згідно з нашими оцінками, за допомогою наявних у них (тобто у ЗСУ - ТСН.ua) систем GMLRS на HIMARS, додаткову кількість яких ми надамо в новому пакеті військової допомоги, вони можуть досягти більшості цілей на полі бою. Вони можуть досягти більшості цілей, зокрема в Криму", - заявила Купер.

При цьому представниця Пентагону нагадала, що Крим є територією України.

Також Лора Купер зазначила, що Сполучені Штати вважають, що українським військовим доцільніше передавати танки радянського взірця, а не західну техніку.

Читайте також:

Столтенберг отримав заявку України на пришвидшений вступ до НАТО: у Зеленського розповіли, що далі

Україна просить США надати далекобійні ATACMS із умовою узгоджувати цілі - CNN

Україна обговорює із США постачання ракет, які за радіусом дії вищі, ніж у HIMARS - Маркарова