У Львові 48-річна місцева жителька зарізала 60-річного чоловіка. Вбивство сталося у квартирі на проспекті Чорновола в центрі міста.
Про це повідомили у поліції Львівської області.
"10 вересня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одній із квартир на проспекті Чорновола у Львові виявлено тіло чоловіка без ознак життя", - йдеться у повідомленні.
Правоохоронці встановили особу загиблого – 60-річного львів’янина. Також встановлили, що до скоєння злочину причетна 48-річна львів’янка, яка перебувала в гостях у загиблого.
"Близько 22:00 між нею та чоловіком під час розпивання спиртних напоїв виник конфлікт, під час якого вона вдарила потерпілого ножем у ділянку спини, спричинивши йому смертельне поранення", - розповідають у поліції.
За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Жінці за скоєне загрожує позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Читайте також:
Побив до смерті ніжкою від стола та втік: на Вінниччині поліція затримала злочинця
В Одесі чоловік вбив товариша через борг – всього 500 гривень
31-річний житель Ірпеня вбив чоловіка та заховав труп у погребі: фото
Українцям перерахували пенсії по інвалідності 3 групи: хто з 1 травня отримає більше
Як виростити ідеальні огірки: Поради та секрети