Дата публікації "Рано чи пізно доведеться впроваджувати санкції проти російської нафти та газу" – Шарль Мішель
Опубліковано 06.04.22 11:02
Дата оновлення "Рано чи пізно доведеться впроваджувати санкції проти російської нафти та газу" – Шарль Мішель
Оновлено 31.05.25 20:03
Переглядів статті "Рано чи пізно доведеться впроваджувати санкції проти російської нафти та газу" – Шарль Мішель 3

"Рано чи пізно доведеться впроваджувати санкції проти російської нафти та газу" – Шарль Мішель

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Голова Європейської ради Шарль Мішель заявив, що обмежувальні заходи щодо російської нафти та газу рано чи пізно знадобляться.

Про це він написав у Twitter.

"Ми посилюємо наші санкції, щоб зберегти максимальний тиск на кремль. Новий пакет включає заборону імпорту вугілля. І я думаю, що заходи з нафти і навіть газу теж рано чи пізно знадобляться" , – сказав він.Євросоюз оголосив про п'ятий пакет санкцій проти Росії, який включає заборону на імпорт вугілля з Росії, заборону на захід російських судів у порти ЄС, заборону на роботу з низкою російських банків.

Читайте також:

Кулеба назвав "священну санкційну трійцю, яка остаточно зупинить воєнну машину Росії"

Росія може позбутися важливого союзника в Азії після звірств у Бучі

"Фінобмеження мають бути сумірні тяжкості військових злочинів": Зеленський заявив про підготовку нового пакету санкцій проти РФ